Description
£30.73
















| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 1 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, Elastane |
| Pattern Type | Letter |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Festival |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 181g—200g |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Music Festival |
| Fit Type | regular |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"95","inch":"37.40"},"size":"S","vid":100014064},{"length":{"cm":"104","inch":"40.94"},"size":"M","vid":361386},{"length":{"cm":"110","inch":"43.31"},"size":"L","vid":361385},{"length":{"cm":"116","inch":"45.67"},"size":"XL","vid":100014065},{"length":{"cm":"120","inch":"47.24"},"size":"XXL","vid":4182},{"length":{"cm":"124","inch":"48.82"},"size":"XXXL","vid":4183}]} |