Description
£26.63






























| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Craft of Weaving | Tatting |
| whether full opening | Yes |
| Material | COTTON |
| Shirts Type | Casual Shirts |
| Applicable Scene | Office |
| Closure Type | Single Breasted |
| Style | Smart Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Gender | Men |
| Item Type | SHIRTS |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Collar | Stand |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | 8843 |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Pattern Type | Solid |
| Colors | Grey yellow Green red Blue red Checkered |
| Fabric | 100% Cotton |
| Measurement Error | Measuerd Lying Flat, There Can Be 1~3cm Differences. |
| Delivery | Supports One Piece |
| Sizes | M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"102","inch":"40.16"},"size":"M","vid":-1},{"length":{"cm":"106","inch":"41.73"},"size":"L","vid":-2},{"length":{"cm":"110","inch":"43.31"},"size":"XL","vid":-3},{"length":{"cm":"115","inch":"45.28"},"size":"XXL","vid":-4},{"length":{"cm":"121","inch":"47.64"},"size":"XXXL","vid":-5},{"length":{"cm":"125","inch":"49.21"},"size":"4XL","vid":-6}]} |