Description
£23.70



























| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand Name | Absobe |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | PATCHWORK |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Striped |
| Fit | True to Size |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Fit Type | Loose |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"120","inch":"47.24"},"size":"S","vid":100014064},{"length":{"cm":"124","inch":"48.82"},"size":"M","vid":361386},{"length":{"cm":"130","inch":"51.18"},"size":"L","vid":361385}]} |