Description
£9.17





































































| Weight | 0.170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 17 × 4 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland |
| CN | Jiangxi |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | None |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Viscose |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 121g—140g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Gender | Women |
| Occasion | Party |
| Fit Type | Slim |
| Fabric name | viscose fiber |
| sleeve type | Regular sleeve |
| Main downstream sales regions 2 | Middle East |
| elasticity | high elastic |
| Main fabric composition | viscose fiber |
| Is it a cross-border supply? | Yes |
| version | Slim fit |
| length | Ordinary (50cm < length ≤ 65cm) |
| Main fabric composition content | 90% (inclusive) -95% (exclusive) |
| Cross-border style types | comfortable and casual |
| collar | Wave collar |
| sleeve length | long sleeve |
| style | Casual style |