Description
Price range: £7.53 through £9.17





































| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 17 × 2 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland |
| CN | Jiangxi |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | None |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Festival | Christmas |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Party |
| Fit Type | Regular Fit |
| pattern | Pure color |
| Source category | Spot |
| Content of the main fabric components | 91%-99% |
| Size | S, M, L, XL, XXL, XXXL |
| Source of main graph | Actual shooting with models |
| Layout | Self-cultivation type |
| Content of Main Fabric Component 2 | 10% or less |
| Style type | Temperament commuting |
| Main fabric component 2 | [spinning] spandex |
| Collar type | round colla |
| Popular elements | [Photo] Monttage |
| style | Sleeve |
| Fabric Name | a general term for cotton and kapok |
| Sleeve type | Conventional sleeve |
| Main fabric composition | cotton |
| Suitable age | 18-24 years of age. |
| Applicable sex | Woman |
| Age for use | Adult |
| Year/Season of Sale | Fall 2019 |
| Sleeve length | long sleeve |
| Technology | Collage / splicing |