Description
£17.85
















| Weight | 0.170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 2 cm |
| Brand Name | OUQING |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Elegant fashion |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Sheer |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Mesh Fabric |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Nylon |
| Pattern Type | Floral |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Stand |
| Model Number | XSL105106 |
| Fit Type | regular |