Description
Women Socks
Material: Cotton, Polyester, Spandex
Size: Free Size (35-40)
Color: 6 Colors
Includes: 1 Pair
Package: Opp Bag
If you still have any questions, please freely.
£4.90
Women Socks
Material: Cotton, Polyester, Spandex
Size: Free Size (35-40)
Color: 6 Colors
Includes: 1 Pair
Package: Opp Bag
If you still have any questions, please freely.




























| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Season | |
| Ships From | |
| Socks Tube Height | Middle Tube |
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Pieces | 1pc |
| Sock Type | Casual |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Craft of Weaving | Knit |
| Thickness | Standard |
| Gender | Women |
| Item Length | 22.5cm to 25cm foot length |
| Item Type | sock |