Description
Price range: £8.04 through £22.01










| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Trend |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland |
| CN | Guangxi |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Bodycone |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Tops Type | TEES |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Gender | Women |
| Model Number | 6539 |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76","inch":"29.92"},"size":"XS","vid":872},{"length":{"cm":"80","inch":"31.50"},"size":"S","vid":100014064},{"length":{"cm":"84","inch":"33.07"},"size":"M","vid":361386},{"length":{"cm":"88","inch":"34.65"},"size":"L","vid":361385},{"length":{"cm":"92","inch":"36.22"},"size":"XL","vid":100014065}]} |